POZİTERM ISIL İŞLEM  
Tarihçe

2006 yılında Konya Büsan Organize Sanayinde faaliyete geçmiştir.
                      
Ø700 x 1550 ve Ø600 x 1550 ebatlarında tuz banyoları ile 930 °C ye kadar çelik ısıl işlemlerinde 7 gün 24 saat faaliyettedir. Üç tuz meneviş  ve bir elektrikli menevişte temperleme işlemleri yapılmaktadır.

50 Kw gücündeki indüksiyon tezgahı ile bir metre boya kadar yüzey sertleştirme işlemleri 250 kg kapasiteli tamburlu kumlama tezgahı ile de yüzey temizleme işlemleri yapılmaktadır.

Isıl işlemini yaptığımız ürünler Otomotiv , makine, hidrolik, pnömatik  , silah sanayi ve ziraat endüstrisinde kullanılmakta  ,

Tedarikçisi olduğumuz firmalar , ısıl işlem yaptığımız ürünler ;  ABD , Kanada , Meksika  , Belçika , Almanya , İngiltere ,  Fıransa , Danimarka , Avusturya , Polonya , Hollanda , İran , Irak , Suriye, Dubai, Güney Afrika , gibi  ülkelerde kullanılmaktadır.

Firmamızda , Islah , Sementasyon , Normalizasyon , Yumuşatma Tavlaması, Gerilim Giderme Tavlaması , Yaşlandırma , İzotermik Tavlama , Östemperleme Martemperleme , Temperleme ısıl işlemleri yapılmakta ve malzeme seçimi, ısıl işlem türünün seçimi konularında müşterilerine teknik danışmanlık ile mühendislik hizmetleri de verilmektedir.

Yüzey renklendirme işlemlerinden; Oksidasyon kaplama, çinko fosfat kaplama, meneviş ile renklendirme işlemleri yapılmaktadır.

Hedefimiz, kazancımızı yatırıma dönüştürerek ısıl işlem sektöründe kalitesi ile adından söz ettiren bir firma olmaktır.  


KİMLİK MEDYA ©  2012 Poziterm.com.tr  Tüm Hakları Saklıdır.